11 Nisan 2011

Kutuların Dönüşümü

Merhabalar
      Blogumu kapatmaka zorunda klaıpda yenisini açtığımdan beri kimsesiz kaldım gibi oldu sanki. Blog yazmak ne kadar zevkliydi oysaki benim için, ama şimdi yapayalnızım. Umarım bu dönem geçici olur ve ebn tekrar dostlarıma kavuşurum diye umuyorum. Tabi bu sıkıcı günlerde kendime uğraş ararken evde boş boş duran bu kutuları gözüme çarptı. İçleri bitince atamamıştım. Yine birşeyler dürttü beni ve hemen ne yapabilirim diye düşünmeye başladım. Daha sonra yapışkanlı kağıtlarım ve stickerlerim gözüme çarptı ve çalışmalara başladım. İşe ilk önce kutuları kaplamakla başladım.

ama böyle çok sade göründü gözüme ve hemen stickerlarla süsledim. Bence böyle daha şık göründü. Sizin fikirlerinizide alırsam daha çok memnun olacağım. Ve İşte son hali

şimdilik nerede kulanacağıma karar vermedim. Belkide çok sevdiğim dostlarımdan birine hediye gider. Yorumlarınızı paylaşırsanız çok ama çok memnun olacağım. Şimdilik sevgiyle kalın.

6 yorum:

Birileri anlatsın ( Nergiz ) dedi ki...

Benim çok hoşuma gitti, emeklerine sağlık. Vazo olarak tek bir çiçek koyarak kullanabilirsin bence.

Rengarenk Hobiler dedi ki...

çok teşekkürler. Bende beğendim ama dediğim gibi nerede kullanırım diye düşünüyorum. Ama tek ç,içekde harika bir fikir.

Noblesse dedi ki...

benimde bir tane atamadığım pringles kutum var, seninki gibi değerlendireyim, fırçalarımı koyarım, teşekkürler.Bende bloğuma beklerim.

necla dedi ki...

çok güzel olmuş canım güle güle kullan süslemeside çok güzel ekleme yapmaya gerek yok bence ..ellerine sağlık

Rengarenk Hobiler dedi ki...

Yorumlarınız için çok teşekkürler arkadaşlar. Bir dahaki kutuları keçe ile süslemeyi düşünüyorum. Acaba nasıl olur ki?

Adsız dedi ki...

çok eski bir post o yüzden çok geç kalmış olabilirim fikir beyan etmek için ama yine de paylaşınca herşeyin daha da güzelleştiğini bildiğimden yorum yapmak istedim.

bende bu cips kutularını yapışkanlı kağıtlarla mutfağıma uygun bir renkte kapladım. 2 kişi yaşadığımız için fazla gelen makarna paketlerini 2ye bölerek bu kutulara dolduruyorum. boyu itibariyle bu marka cipslerin kutularına spagettiler sığıyor. aklınızda bulunsun. :)